PRE-SEASON WORKOUT

CEL

Celem  jest stworzenie miejsca w którym zawodnicy mają możliwość rozwoju swoich umiejętności w jaki najefektywniejszy sposób. W jednym miejscu będziesz mógł ciężko pracować na sukces w nowym sezonie. Wierzymy, że ciężką pracą jesteś w stanie zajść daleko ,a jak daleko to zależy tylko od Ciebie!

Miejsce: Jezierzyce Słupskie
Data: 24 czerwca – 17 sierpnia 2019 r.


  • Potężną dawkę wiedzy i rozwiązań, które sprawią, że będziesz wiedzieć co, jak i kiedy robić i trenować by stawać się najlepszą wersją samego siebie.
  • Nauczysz się jak wykorzystywać swoje mocne strony, a słabe zamieniać w silne.
  • Poznasz i zrozumiesz jak efektywniej grać na swojej pozycji.
  • Dostaniesz odpowiedzi jak stać się silniejszy, szybszy i skoczniejszy.
  • Dowiesz się jak dbać o swoje ciało i jak odżywiać się jako sportowiec.
  • Będziesz mógł rywalizować na wysokim poziomie w czasie międzysezonowym.
  • Staniesz się częścią środowiska, które nastawione i skupione jest na rozwoju swoich umiejętności przy jednoczesnych chęci dzielenia się swoimi doświadczeniami.

WYBIERZ OPCJĘ


VIP

Oferta VIP została zaprojektowana dla zawodników, którzy chcą jeszcze bardziej wykorzystać swój potencjał. Nieliczna grupa w której będziesz trenował pozwoli trenerom wychwycić wiele detali. Dzięki zwiększonej indywidualizacji masz jeszcze większe możliwości na rozwój.

Czytaj więcej

REHAB

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że powrót po kontuzji to nie tylko fizyczność, ale także psychika. Naszą zasadą podczas pracy jest: NIGDY NIE BĘDZIESZ JAK PRZED KONTUZJĄ, BĘDZIESZ LEPSZY NIŻ KIEDYKOLWIEK!

Czytaj więcej

EWALUACJE

Oferta skierowana do tych, którzy potrzebują oficjalnych wyników testów sprawnościowych, takich jak poziom siły maksymalnej, szybkości, skoczności, zwinności, wytrzymałości, elastyczności i więcej.

Czytaj więcej


DZIEŃ Z ŻYCIA NA GETBETTER


PYTANIA I ODPOWIEDZI


To tak naprawdę kwestia mocno indywidualna i zależy od opcji jaką wybierzesz i Twoich sił. Trenujemy trzy, cztery razy w ciągu dnia: trening techniki indywidualnej, trening siłowy, korekcje, a także gry sytuacyjne 3 na 3, 5 na 5 etc. Jeśli chcesz możesz trenować więcej. Umówić się indywidualnie z trenerem i pracować nad jakimiś brakami. Jeśli potrzebujesz porzucać, możesz skorzystać dodatkowo z GUN’a do podawania piłek. Jeśli jesteś zmęczony, fizjoterapeuta służy Ci pomocą. Wszystko tak naprawdę zależy od Ciebie. My jesteśmy dla Ciebie przez 24h/7!
Po pierwsze w zależności jaką opcje wybierzesz. Po drugie od tego jakie masz braki i nad czym chciałbyś pracować. Wszystko uzgadniamy przed Twoim przyjazdem. ,,Plan działania” nigdy nie jest taki sam dla wszystkich i nigdy nie jest niezmienny. Czasami zdarza się tak, że w trakcie Twojego pobytu ,,wychodzą” nowe rzeczy i na ich podstawie dostosowujemy i zmieniamy plan. Każdy z zawodników jest również sprawdzany przez fizjoterapeutę i m.in. na tej podstawie budowane są plany treningu siłowego oraz korekcje. Nam zależy by każdy z osobna był prowadzony w maksymalnie zindywidualizowany sposób.
Oczywiście, że tak! W trakcie trwania treningów, zawodnicy są dzieleni według pozycji na jakiej grają, opcji jaką wybiorą, poziomu jaki reprezentują, a także indywidualnych możliwości i predyspozycji. Wszystko po to by każdy miał stworzone jak najlepsze warunki do trenowania.
Tak, ale tylko pod warunkiem, że rodzice wyrażą na to pisemną zgodę.
Tak. Dla nas liczą się ambicje i chęci. Podczas GETBETTER PRE – SEASON trenują również zawodniczki.

ZAUFALI NAM