Od czego zacząć

Praca nad sobą i poprawa swoich umiejętności nie jest prosta. Bywa trudna, ale nie niemożliwa. Główny problem polega na tym, że albo oczekujemy za dużo w zbyt krótkim czasie, albo pozwalamy żeby nasze własne przekonania o ograniczeniach zatrzymały nas w miejscu.

Jeśli uświadomimy sobie, że droga do efektów jest długa i kręta oraz wymaga wiele wyrzeczeń to będziemy mogli lepiej się do niej przygotować.

FAKT#1

Osoby korzystające z pomocy innych osób osiągają w życiu więcej w krótszym czasie. Prawdopodobnie dlatego najlepsi sportowcy na świecie otaczają się grupą specjalistów.

FAKT#2

Potrzebujesz 2 minut aby trener przekazał Ci informację i wytłumaczył czego będziesz się uczył.

Potrzebujesz 2 tygodni, aby swobodnie wykonywać to na treningu.

Potrzebujesz 2 miesięcy, aby zacząć wykonywać to w meczu.

Przerwa pomiędzy zakończeniem sezonu, a jego rozpoczęciem to średnio 3 miesiące. W tym czasie masz okazję nauczyć się co najmniej 6 nowych ruchów, zwodów, technik które będziesz wykonywać w meczu w trakcie sezonu.

FAKT#3

Systematyczność i wytrwałość wymaga pracy, ale prowadzi do efektów. Nie można zbudować wymarzonej sylwetki ćwicząc raz w miesiącu na siłowni, tak samo nie poprawisz swoich umiejętności trenując rzadko i nie regularnie. Rzeczy wielkie wymagają tysiąca godzin treningu i powtórzeń jednej czynności do… perfekcji.

 

Dlatego zanim rozpoczniesz z nami wspólną drogę chcielibyśmy byś poznał/poznała nas lepiej. Nasz system wartości, tym czym się kierujemy i jakie mamy oczekiwania względem osób z którymi pracujemy i jakimi się otaczamy.  Czyli ,,po prostu” albo ,,aż”… nasze #GetBetterEveryDay, ale to już zależeć będzie od Ciebie.

Możemy Ci obiecać, że ten sposób przyniesie efekty. Po pewnym czasie będziesz w szoku co udało nam się osiągnąć!

 

 

Te 3 „proste” kroki pozwolą Ci szybciej i efektywniej uczyć się od nas.

Kolejne kroki są tylko dla ,,ZAAWANSOWANYCH GRACZY”, którzy zapoznali się z trzema pierwszymi krokami. Jaki bowiem ma sens nauka z instruktorem na torze Formuły 1, jeśli nie masz prawa jazdy?

 

Koniecznie zapisz swój początek, swoją pozycję startową – w jakim miejscu obecnie jesteś? Jak czujesz się fizycznie? Czy jesteś zdrowy? Jaką masz pozycję w drużynie? Jak dużo grasz? Z jaką skutecznością? Jak czujesz się mentalnie etc. To pomoże nam, aby co jakiś czas upewniać się, czy ,,wspólna droga” miała sens. Dlaczego o tym mówimy? Bo nas interesują TYLKO TWOJE EFEKTY! Chcemy aby każdy trenujący z nami stawał się lepszy każdego dnia.

 

Pozdrawiamy
Drużyna GETBETTER